Orální sex

Dnešní téma jsme nevymyslely my, ale vyšlo nám z facebookové ankety. Je pro tebe určený, pokud jsi starší. Určitě ještě nějaké ankety uděláme, tak můžeš mrknout na náš Facebook a napsat co by tě zajímalo.

Orální sex je sexuální aktivita, při který jsou pusou, nebo jazykem stimulovány (drážděny) pohlavní orgány. Někdo tomu říká třeba „udělat pusou“. U muže se tomu správně říká felace a u ženy cunnilingus. Ale tahle odborná slova přidáváme spíš pro zajímavost a není důležitý si je pamatovat. Důležitý je ale uvědomit si, že má svoje výhody a taky nevýhody.  Je dobrý si o tom zjistit pár informací a nevěřit jen kamarádovi, který o tom třeba moc neví.

Výhodou orálního sexu je, že při něm ty, nebo tvoje holka neotěhotní, nedochází při něm totiž k pohlavnímu styku. Nemysli si ale, že je proto úplně bezpečný. Sice nehrozí těhotenství, ale můžeš chytit pohlavně přenosné choroby, jako jsou třeba chlamýdie, genitální herpes, genitální bradavice a syfilis. To nezní moc příjemně, viď? Proto je důležitý si dobře rozmyslet, s kým budeš orální sex dělat. A stejně jako u normálního sexu nezapomeň na hygienu.

Někdo si myslí, že když nejde o pohlavní styk tak ti nemusí být patnáct let. To ale není pravda. Zákon mluví v tomhle úplně stejně. To znamená, že musí být aspoň patnáct let tobě i tvé holce, nebo klukovi.

Stejně tak jako do normálního sexu, tě ani do orálního sexu nemůže nikdo nutit a pokud si nejsi jistý/á, že to chceš zkusit, je lepší s tím počkat. Orální sex bere spoustu lidí jako hodně osobní záležitost (někdy i víc než pohlavní styk), takže není kam pospíchat, určitě je fajn nejdřív svýho kluka, nebo holku pořádně poznat a pak se teprve pouštět do takových věcí.

Když by tě k tomuhle tématu ještě něco zajímalo, tak nám můžeš napsat na poradnu, anebo na Facebook a my ti rády odpovíme. Smile

Ahoj teréňačky.

Online pracovníci

X

Přihlášení

Zapoměli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu