O terénu

Co Ti nabízíme?

Potkáš nás na různých místech v Pardubicích. Jsme tu pro tebe na obyčejný pokec či řešení tvých problémů. Zajímají nás tvoje názory i přání. Víme, že občas je život těžkej, hádky doma, problémy s učitelem ve škole, špatný známky nebo třeba průšvihy s policií atd. - je toho hodně. Naším cílem je být ti v takových případech nablízku, když potřebuješ podpořit, poradit, pomoct nebo třeba jen vyslechnout, co tě trápí. Pokud se jen tak nudíš, můžeme společně zahnat nudu. Nosíme s sebou nějaké hry či hlavolamy… Společně můžeme vymyslet i nějakou akci - výlety, soutěže či sportovní klání.

Co Ti zaručujeme?

ANONYMITA

nechceme znát nic, jen jméno nebo přezdívku a kolik Ti je let (protože pracujeme s lidmi ve věku od 6 do 26 let). Co si napíšeme, to zůstává mezi námi.

BEZPLATNOST

nechceme po Tobě žádný peníze, všechno od nás pro Tebe je zadarmo.

BEZPEČÍ

nejvíc je pro nás důležitá Tvoje důvěra k nám. Proto když se řeší průšvih, vše děláme tak, abys byl/a v bezpečí a v pohodě.

DOBROVOLNOST

nikoho nenutíme k ničemu, co by nechtěl. Kdo s námi v kontaktu být nechce, je to jeho právo a my to tak bereme.

ROVNOST

ke každýmu přistupujeme stejně, neděláme rozdíly mezi lidmi, ať už jsme žlutý, oranžový nebo zelený.

RESPEKT

vítáme Tvé názory a nehodnotíme je, protože na ně máš právo. Bereme Tě takového, jaký seš. V terénu seš náš parťák, proto si s Tebou i tykáme.

Jak nás poznáš?

Nosíme oba stejný batoh, na kterém je placka s naším logem.

Kdy a kde nás najdeš?

Pondělí 14.00 - 17.00 hod. Polabiny
Úterý 14.00 - 17.00 hod. Karlovina a okolí
Středa 14.00 - 17.00 hod. Polabiny
Čtvrtek 14.00 - 17.00 hod. Karlovina a okolí
Pátek 14.00 - 17.00 hod. monitoring nových lokalit

Pokud budeš něco potřebovat, stačí nás prozvonit či napsat sms a my voláme zpátky a můžeme se domluvit. Telefonní čísla na nás jsou: 774 658 598 a 773 449 990.

Prostor pro stížnosti

Pokud nejsi spokojený/á s tím, jak s Tebou pracovníci chatu jednají nebo máš jakékoli jiné připomínky k poskytování služby, tak nám napiš na fb nebo poradnu.

 

Online pracovníci

X

Přihlášení

Zapoměli jste heslo?
zašleme vám nové na vaši
emailovou adresu